Ferie fuld af oplevelser
Covid-19 forholdsregler
-
Aktiviteter
Skattejagt, naturbingo, find Bollos kikkert, krea-pakker, bueskydning, vandreture og Bollos sjove opgaver er blot nogle af de ting I vil kunne opleve på vores parker. Udvalget vil variere fra park til park. Bollo vil også være at finde på parken, men husk at holde afstand til både Bollo og andre børn. Følg med i Landal app’en for den park I vil besøge. Her vil programmet blive opdateret løbende.
-
Bademuligheder
Som følge af regeringens retningslinjer af 16. dec. 2020 vil badelandet på parkerne være lukket til og med d. 7. februar 2021.
-
Daggæster
Dagsgæster i badelandet søndag – torsdag (Gælder ikke i skolernes ferie)
Som følge af regeringens retningslinjer af 16. dec. 2020 vil badelandet være lukket til og med d. 7. februar 2021.
Mandag-torsdag
Er I velkomne til at komme og få en dukkert. For at sikre alle en god og tryg oplevelse, vil det dog være med tidsrestriktioner, som for vores boende gæster.
Vil I være sikker på en plads, så book en tid. Se priser og hvordan I reserverer en tid her
Søndag
Har vi corona-venlig Plask & Pizza – Husk at reservere, læs mere her
Husk at det for personer over 11år er påkrævet at bære mundbind når man ikke sidder ned eller dyrker sport. -
Faciliteter
Alle indendørs faciliteter er lukket til og med d. 7. februar som følge af regeringens retningslinjer.
Husk at det for personer over 11 år er påkrævet at bære mundbind når man ikke sidder ned eller dyrker sport.
-
Mad og drikke
Brasseriet er lukket indtil d. 7. februar 2021, som følge af regeringens sidste retningslinjer.
Vi glæder os til igen at kunne byde jer indenfor.
Se vores menu her.